logo


Omdat de trolleybussen van de SVA eigenlijk een apart onderdeel vormden van de collectie en de bussen uitsluitend in Arnhem konden worden ingezet is gekozen voor een verzelfstandiging van dit deel van de SVA collectie. Al enige tijd geleden is in samenwerking met trolley-enthousiasten in Arnhem besloten de SVA trolleys af te staan aan de nieuw opgerichte Stichting Trolleymaterieel Arnhem, de STA. > www.trolleymaterieel-arnhem.nl

Onder de gedreven voorzitter van de stichting, Herman Wilmer is een nieuw bestuur geformeerd, een Raad van Advies en een Comité van Aanbeveling ingesteld die erop gericht zijn het trolleybus-erfgoed voor de stad te bewaren. 2019 is daarbij een belangrijk jaar. In september bestaat het trolleynet in Arnhem 70 jaar en dat gaat men uitgebreid vieren. De aftrap is op 5 september in Musis Sacrem en op Open Monumentendag, zaterdag 14 september houdt Connexxion open huis in Arnhem waar oude en nieuwe trolleys en uiteraard ook dieselbussen te zien zullen zijn. Als het allemaal lukt zullen er dan drie oude trolleys weer rijdbaar zijn om het 7) jarig bestaan en de herdenking van 75 jaar Market Garden luister bij te zetten,

Laat een bericht achter

*

Ontdek meer van Stichting Veteraan Autobussen

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder