logo


Op 5 oktober is rustig in zijn slaap Rob Boomsma overleden op 69 jarige leeftijd. Hij was jarenlang betrokken bij de SVA onder meer als secretaris van het Algemeen Bestuur. Ook was hij degene die bij de viering van het 50-jarig bestaan de gedachte opperde om het evenement te organiseren in de Werkspoorkathedraal in Utrecht. Zijn idee is met succes gerealiseerd! Rob is een aantal jaren geleden ook mede door zijn werk voor de SVA onderscheiden en is benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau.

in de laatste Veteraanbus van september 2020 staat nog een stukje van zijn hand over de bussen na de Tweede Wereldoorlog. Regelmatig droeg hij ook na zijn ongeluk en ernstige beperking in zijn functioneren bij aan het wel en wee van de SVA. Wij zullen hem als positief ingestelde en betrokken vriend missen.

Niek van Trigt

Laat een bericht achter

*

Ontdek meer van Stichting Veteraan Autobussen

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder