logo


Ter gelegenheid van Koningsdag heeft Hans Albrecht op 26 april 2021 een koninklijke onderscheiding ontvangen uit de handen van de burgemeester Isabella zijn woonplaats van Houten. Hans is benoemd tot lid in de Orde van Oranje Nassau vanwege zijn grote verdiensten voor twee organisaties waarvoor hij zich al jaren inspant. Het betreft de EHBO organisatie in zijn woonplaats en natuurlijk het vele werk dat hij verricht voor de SVA! Daar is Hans al jaren actief als het financiële geweten van de stichting en daarnaast als chauffeur bij tal van ritten en busverplaatsingen.

Om de feestelijke gebeurtenis te benadrukken was de Jules Verne vanuit Nieuw Vennep uitgerukt om bij de uitreiking acte de présence te geven. Een delegatie van het Algemeen Bestuur van de SVA was aanwezig om de jubilaris te feliciteren met zijn zeer terecht verkregen benoeming.

Laat een bericht achter

*