logo


Ter gelegenheid van Koningsdag heeft Hans Albrecht op 26 april 2021 een koninklijke onderscheiding ontvangen uit de handen van de burgemeester Isabella zijn woonplaats van Houten. Hans is benoemd tot lid in de Orde van Oranje Nassau vanwege zijn grote verdiensten voor twee organisaties waarvoor hij zich al jaren inspant. Het betreft de EHBO organisatie in zijn woonplaats en natuurlijk het vele werk dat hij verricht voor de SVA! Daar is Hans al jaren actief als het financiële geweten van de stichting en daarnaast als chauffeur bij tal van ritten en busverplaatsingen.

Om de feestelijke gebeurtenis te benadrukken was de Jules Verne vanuit Nieuw Vennep uitgerukt om bij de uitreiking acte de présence te geven. Een delegatie van het Algemeen Bestuur van de SVA was aanwezig om de jubilaris te feliciteren met zijn zeer terecht verkregen benoeming.

 1. Parwin Panahideh Beantwoorden

  Beste h/m
  Ik ben een vriwilligers van De Klup (Activiteitencentrum voor mensen met een beperking)
  Ik regel wat activiteiten voor deze doelgroep.
  Mijn vrgaag is of jullie kunnen een keer een ritje rond apeldoorn voor onze doelgroep kan regelen.
  Kunnen jullie contact met mij opnemen?
  Ik hoor graag van jullie. Alvast bedankt .
  Met vriendelijke groet parwin panahideh
  Telnr: 0620924727

Laat een bericht achter

*

Ontdek meer van Stichting Veteraan Autobussen

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder