logo


Uit diverse overwegingen is besloten om de regio’s Brabant en Limburg samen te voegen onder de nieuwe naam: Regio Zuid. Over de samenvoeging is reeds enige tijd gesproken. Dat was logisch gezien de afstand in geografische zin van de medewerkers en busstallingen. doordat Jan van Setten na meer dan tien jaar voorzitter te zijn geweest van de Regio Brabant het stokje graag wilde overdragen is gezocht naar de meest praktische oplossing waar besturen en medewerkers zich in konden vinden. De overdracht van het voorzitterschap werd mogelijk omdat de voorzitter van de Regio Limburg zich bereid verklaarde om de samengevoegde regio’s te gaan leiden. Maarten vd Nieuwenhuizen geeft sinds enige maanden nu dus leiding aan de Regio Zuid. Er was nog enige discussie over de exacte naamgeving: Regio Zuid of Regio Zuid Nederland, maar d korte versie verkreeg de voorkeur.

Het bestuur bestaat nu uit:

Maarten vd Nieuwenhuizen, voorzitter

Sander Kuster, secretaris

Arjan van den Broecke en Dimitri van Woerden, technische zaken.

Jens Vrijburg, communicatie en (rit)-administratie

Roel Meijers, penningmeester

Jan van Woerden, verkoop (en bijna fulltime actieve vrijwilliger).

Alle bussen van de vroegere regio Brabant staan in Keldonk. De vier bussen van de oude regio Limburg zijn verdeeld in de regio. De bus van Arriva (ex Vancom)staat in Heerlen. De LTM 5730 en de VSL 0-535 zijn in Herten ondergebracht waar ook de EMA 191 gestald is. De Volvo 32 staat nu in Keldonk: de vrijwilligers hopen daaraan binnenkort te kunnen gaan werken!

  1. Wouter Verhey Beantwoorden

    Heel veel succes Maarten samen met het nieuwe bestuur zeg ik jullie als oud-VDL Bus & Coach man OV Nederland.

Laat een bericht achter

*

Ontdek meer van Stichting Veteraan Autobussen

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder