logo


Op 9 en 10 september vond de jaarlijkse Open Monumentendag plaats. Het thema landelijk was “Boeren, Burgers en Buitenlui”. Het is hét moment in het jaar om ons als stichting met Rijdende Monumenten te laten zien!

Op verschillende plekken in het land had de SVA daar ook een rol in. Zo was er in Breda een tweetal routes uitgezet waar onze bussen vele enthousiaste bezoekers van de dag mee vervoerden. Met de BBA 49 zetten de vrijwilligers van de Regio Brabant zich in om van het evenement een succes te maken. Onze bus prijkte zelfs op de voorzijde van de kaart die de gemeente Breda uitgeeft ter gelegenheid van die dagen.

Laat een bericht achter

*

Ontdek meer van Stichting Veteraan Autobussen

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder