logo


Tijdens het symposium op 21 augustus in de Werkspoorkathedraal in Utrecht, kwam de burgemeester van Bloemendaal de Washal binnen waar de bijeenkomst werd gehouden. En dat was niet zo maar. Hij vertelde in zijn toespraak dat Niek van Trigt, voorzitter van het Algemeen Bestuur van de SVA, naast veel andere vrijwilligerswerkzaamheden en zakelijke activiteiten, was voorgedragen voor een lintje in de Orde van Oranje Nassau. Zoals dat volgens het protocol hoort werd de zinsnede uitgesproken: “namens zijne majesteit Willem Alexander heb ik de eer u te benoemen tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau”.

Een onverwacht intermezzo wat tijdens de pauze werd voortgezet met een glaasje en een gebakje ter ere van de nieuwe ridder. Veel van de aanwezigen hebben hem de hand geschut en gefeliciteerd met de benoeming die onder meer werd verleend vanwege zijn twintig jarig voorzitterschap van de SVA.

Laat een bericht achter

*

Ontdek meer van Stichting Veteraan Autobussen

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder