logo




SVA 50 jaar!

Programma Symposium Energietransitie in Busvervoer

21 augustus 2019 in de Washal van de Werkspoorkathedraal Utrecht

Ontvangst gasten vanaf 10.00 uur met koffie en thee

10.20 uur Opening
Niek van Trigt Voorzitter SVA

10.25 uur Introductie symposium
Pedro Peters Dagvoorzitter

10.30 uur Keynote speech
Frits van Bruggen ANWB

10.45 uur De Toekomst van de Bus
Dr. ir. Carlo v.d. Weijer TU Eindhoven

11.25 uur De Bus van de Toekomst
Ir. Roel de Groot TNO

12.00 uur Borrel en Lunch

13.30 uur 10 minuten pitch door:
VDL, Mercedes Benz, Volvo, Ebusco, Van Hool en Shell

14.30 uur Samenvatting uitdagingen
Pedro Peters Dagvoorzitter

14.45 uur Discussie met inleiders
Arend Klaassen lid DB SVA

15.50 uur Slotwoord
Theo Vegter Voorzitter Busvervoer NL

16.00 uur Einde symposium
Bezoek beurs!


%d bloggers liken dit: