logo


De sprekers op het symposium over “Energietransitie in Busvervoer” zullen de toekomst van de mobiliteit die verandert door de energietransitie belichten. “De Mobiliteit van de Toekomst”, de “Toekomst van de Bus” en de “Bus van de Toekomst” zullen aan de orde komen door de onderstaande sprekers van naam en faam!

In de middag komen de busindustrie en Shell aan het woord om vanuit hun perspectief over de toekomst van de bus en de keuzes van voortstuwing te vertellen. Ook voor museumbusliefhebbers interessant, want hoe gaan we om met de (on)mogelijkheden om aan de nieuwe klimaatnormen te voldoen?

Schrijf in op deze site!

aanvang 10.00 uur

Frits van Bruggen ANWB
Carlo vd Weijer TUE
Roel de Groot TNO
 1. René van basten Beantwoorden

  Ik vind oudere bussen het mooist ik verzamel ook MODEL busjes en BUS fotos

  • SVA Beantwoorden

   Leuk. Kom naar Utrecht want er zijn ook veel modelbusjes te koop en te zien!

 2. Dhr. F. van Kreveld Beantwoorden

  Ik ben helaas verhinderd.

Laat een bericht achter

*